Mix náhradních hlavic

 
 
Dostupnost Na dotaz
699 Kč    
Značka Philips
Kategorie Obchod
 

Díky této jedinečné kombinaci různých hlavic máte možnost objevit nový způsob péče o zuby a dásně! Balení kartáčkových hlavic kompatibilních se všemi typy sonických kartáčků Philips Sonicare obsahuje celkem čtyři různé druhy výměnných hlavic ve standardní velikosti (DiamondClean, Intercare, ProResults a Sensitive).

Každý typ hlavice je konstruován pro každodenní dokonalou péči o vaše zuby a dásně, díky čemuž bude váš úsměv ještě zářivější. Vyzkoušejte hned několik inovativních hlavic Philips Sonicare a vyberte si právě tu, která bude co nejlépe odpovídat vašim požadavkům.

Pokud navíc sdílíte sonický zubní kartáček Philips Sonicare s ostatními členy rodiny, je pro vás toto balení náhradních hlavic ideální cestou, jak jednoduše rozeznat právě tu svoji.

Hlavice DiamondClean:

Hlavice kartáčku Philips Sonicare DiamondClean s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů. Tato hlavice je skvělá rovněž pro udržování zářivého úsměvu v období mezi profesionálním bělením.

Hlavice InterCare:

Hlavice zubního kartáčku Philips Sonicare InterCare je ideální pro ty, kdo chtějí odstranit zubní plak z mezizubních prostor, zmírnit krvácení a zanícení dásní a získat zdravý a krásný úsměv.

Hlavice Sensitive:

Hlavice kartáčku Philips Sonicare Sensitive je ideální pro osoby s citlivými zuby a dásněmi.

Hlavice ProResults:

Hlavice Philips Sonicare ProResults je ideální jak pro nové, tak i dlouhodobé uživatele sonických kartáčků Philips Sonicare, kteří si chtějí dopřát kvalitní a šetrnou péči za neuvěřitelně nízkou cenu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.