Doprava a platba

doprava 

Doprava zdarma se Vám ukáže při hodnotě nákupu nad 1500 Kč.

Zaslání kurýrem DPD je doplňkovou službou pro Vás, ale bohužel, dopravu zdarma u nich uplatnit nelze.

Osobní odběr

Tato volba je zejména pro pacienty navštěvující naše zdravotnická zařízení v Hradci Králové nebo v Chlumci nad Cidlinou. Zboží na této adrese není skladem, jedná se o zubní ordinace a jako takové fungují na principu odběrného místa.

Aktuální přehled doprav:
 • Z-Point (vyzvednutí zásilky v odběrném místě Zásilkovny)
  Volbou této dopravy, bude Vaše zásilka doručena na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny. Balíček bude připraven k vyzvednutí do čtyř dnů od jeho odeslání, běžná doba jeho doručení je 1-3 pracovní dny po odeslání naším obchodem. O pohybu balíčku a termínu jeho vyzvednutí Vás bude informovat SMS a e-mail od Zásilkovny, kde je možné online sledování.


 • Kurýr DPD domů nebo na jakoukoli zadanou adresu v ČR 
  Balíček můžete očekávat druhý až třetí pracovní den po odeslání. O pohybu Vaší zásilky budete opět informováni pomocí emailů a SMS. Také obdržíte kód, díky němuž můžete zásilku po celou dobu sledovat. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna.

 

Aktuální přehled plateb:

 • Převod na účet:
  zásilku odesíláme až po přičtení platby na náš účet u FIO Banky (většinou druhý den od objednání). Tato forma je zdarma. Číslo účtu je 2501224984/2010. Na místo variabilního symbolu uvádějte číslo Vaší objednávky.

 • Twisto - Kup teď, zaplať až za 14 dní!
  zásilku odesíláme hned po schválení od společnosti Twisto, tato služba je zdarma a veškeré platební údaje Vám zašle Twisto.

  - Jedním kliknutím dokončíte objednávku.
  - Doma balík otevřete a zaplatíte až za 14 dní.
  - Platit můžete bankovním převodem, kartou online nebo hotově na kterékoliv poště nebo terminálu Sazka.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.